HAKKIMIZDA

NOVA PARASOL GÖLGELENDİRME SİSTEMLERİ
Kalitenin & Şıklığın Adresi

Novaparasol cafe,restoran ve otel gibi ticari işletmelerin dış mekan şemsiye ihtiyaçlarına çözüm sunmak için üretime başlamıştır.
Novaparasol ticari işletmelerin yanısıra bahçe ve  balkonlarda geçirilen zamana konfor, görsellik katan şemsiye ve tente ürünleri sunmaktadır.
 
Firmamız sektörün ihtiyaçlarına ve müşterilerimizin taleplerine göre ürün yelpazesini ve kalitesini geliştirmektedir.
Novaparasol dış mekan şemsiye ürünleri ve diğer gölge ürünleri ile yurtiçi ve yurt dışında oteller,restoranlar,cafeler tarafından tercih edilmektedir.

Firmamız sektörün ihtiyaçlarına ve müşterilerimizin taleplerine göre ürün yelpazesini ve kalitesini geliştirmektedir.Novaparasol dış mekan şemsiye ürünleri ve diğer gölge ürünleri ile yurtiçi ve yurt dışında oteller,restoranlar,cafeler tarafından tercih edilmektedir.
Vizyonumuz & MisyonumuzDış mekan şemsiye ve gölgelendirme  sektöründe kaliteli, özgün ürünlerimizi yurtiçi ve yurt dışında müşterilerilerimize sunmak. Global pazarlarda öncelikle tercih edilerek, ülkemizde alanındaki en profesyonel firma olmak.
Kalite PolitikamızAmacımız, işimizde başarıyı hedefleyerek, müşterilerimizin beklentilerini karşılayan, güvenilir ve dayanıklı ürünler üretmektir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinlemek, anlamak ve karşılayabilmek; en uygun, en ekonomik çözümler üretmek ve en önemlisi müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamaktır.

Sektörde 25 Yıllık Güvenle

Novaparasol dış mekan şemsiye ürünleri ve diğer gölge ürünleri ile yurtiçi ve yurt dışında oteller, restoranlar, cafeler tarafından tercih edilmektedir.

%100 Müşteri Memnuniyeti
25 Yıllık Uzmanlık
250 İmalat
156 Referans