SIKÇA SORULAN SORULAR

Teleskopik şemsiye ürünleri cafe ve restoranların dış mekanlarında müşterilerini güneşten ve diğer hava şartlarından etkilenmeden vakit geçirmelerini sağlamaktadır. Zengin ölçü seçenekleri ile bu alanda sıkça tercih edilen gölgelendirme ürünüdür.
Kullanıldığı alana yer tasarrufu sağlayan ve tasarımıyla göz dolduran şemsiye modelidir. Cafe ve restoranların daha çok masa kullanmasına imkan sunar. Ayrıca bahçe ve balkonlarda kullanılan mobilyaların tamamlayıcı ürünüdür.
Kullanım kolaylığı ve ekonomik uygunluğu sebebiyle tercih edilen bir diğer gölgelendirme modelidir. Kullanım alanları; plajlar,promosyon,bahçe,balkon ve ticari işletmeler.
Alüminyum iskeletten oluşan kolay açılıp kapanabilen gölge ürünüdür. Ayrıca pavilion ve çardak olarak bilinir. Etkinliklerde baskılı olarak kullanımı yaygındır. Diğer kullanım alanları bahçe, teras ve kamplardır. Zengin ölçü çeşitliliği ve kişiye özel üretim imkanı sunar.
Cafeler, restaurantlar, plajlar ve  bahçeler gibi alanlarda tercih edilen şemsiyeler, zararlı güneş ışınlarından korunabilmek ve gölgede rahatsızlık duymadan bulunabilmek adına oldukça önemlidir. Ayrıca bu şemsiye modelleri, dekorasyon bütünlüğü açısından da önem arz etmektedir.
Cafe ve restaurant gibi alanlarda, ziyaretçiler daha çok açık havada oturmayı tercih etmektedir. Cafe ve restaurant şemsiyeleri firmaya özel olarak üretilebilir aynı zamanda hazır olarakta satın alınabilir. Üzerinde firmanın logo ve sloganının bulunduğu şemsiyeleri tercih ederek kurumsallığınızı temsil edebilirsiniz.